Nasze sklepy w diecezji

Diecezjalna Księgarnia Św. Antoniego w Zielonej Górze jest największą hurtownią dewocjonaliów, sprzętu liturgicznego i książek katolickich w regionie województwa lubuskiego. Współpracujemy z licznymi wydawnictwami i hurtowniami artykułów religijnych. Oddziały naszego sklepu znajdują się także w Gorzowie Wlkp., Międzyrzeczu, we Wschowie i w Głogowie.

W bogatej ofercie księgarni znajdują się m.in.: różnorodne wydania Pisma Świętego, nauczanie Kościoła, książki religijne i teologiczne, modlitewniki, poradniki duchowe, śpiewniki, kalendarze i terminarze, podręczniki i zeszyty do religii, książki kulinarne, różańce, kartki okolicznościowe, zaproszenia, dewocjonalia, pamiątki z okazji chrztu św., prezenty ślubne i komunijne, puzzle biblijne, gry planszowe dla dzieci, wyroby ze srebra oraz inne przedmioty związane z życiem religijnym.

Księgarnia posiada również w swojej ofercie artykuły liturgiczne m. in.: kielichy, puszki, monstrancje, pojemniki na olej, kropidła, bielizna kielichowa, obrusy, komplety szat liturgicznych, stuły, ornaty, alby i komże, również ministranckie. Poza tym posiadamy w sprzedaży świece ołtarzowe, paschały, kadzidła, węgielki, olej do świec i lampek, lichtarze, trybularze, dzwonki, gongi, figury i figurki świętych (także do szopek i grobu Pańskiego), obrazy i reprodukcje, płaskorzeźby, krzyże stojące i wiszące oraz wiele pomocy duszpasterskich.

Sieć Diecezjalnej Księgarni i Hurtowni Św. Antoniego stała się rozpoznawalnym punktem na mapie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Dziękujemy za okazywane zaufanie i korzystanie z naszych usług. Staramy się podnosić jakość, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Zakupów można dokonywać osobiście, jak i również składając zamówienia telefonicznie, drogą elektroniczną lub listownie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w Księgarni i Hurtowni Św. Antoniego.

Oddziałów
+
Działów tematycznych
+
Kategorii produktów
+
Dostępnych produktów